Siłowniki pneumatyczne

W naszej ofercie znalazł się siłownik pneumatyczny, który wykorzystywany jest do budowy różnych sprzętów - maszyn i linii stosowanych podczas produkcji, montażu czy pakowania. Różnorodna kolekcja obejmuje modele o pojedynczym i podwójnym działaniu, magnetyczne i niemagnetyczne a także wyposażone w pojedyncze lub obustronne łożysko.

Modele w specjalnych wykonaniach są zdolne do pracy w różnych zakresach temperatur i warunkach środowiskowych. Dzięki dodatkowym elementom zwiększona zostaje ich funkcjonalność i możliwość wykorzystania w wielu dziedzinach. W niektórych produktach istnieje możliwość zastosowania specjalnych czujników bezdotykowych.

Proponujemy Państwu także funkcjonalne minisiłowniki, które są zdolne do pracy w małych przestrzeniach a ponadto, dzięki zastosowaniu pierścieni amortyzujących, nie generują wysokiego poziomu hałasu. Można je również wyposażyć w dodatkowy sprzęt, który zwiększa na ich funkcjonalność. Wszystkie elementy produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi, z wykorzystaniem najwyższej klasy materiałów i sprawdzonych rozwiązań technologicznych.

Minisiłowniki kompaktowe serii 14

Minisiłowniki serii 16, 24 i 25

Siłowniki serii 27

Siłowniki krótkoskokowe serii QN

Siłowniki krótkoskokowe serii QP i QPR

Siłowniki zwarte, magnetyczne, serii 31

Siłowniki zwarte, magnetyczne serii 31 tandem i wieloskokowe

Siłowniki serii 40

Siłowniki serii 41 (profil aluminiowy)

Siłowniki serii 60

Siłowniki serii 61 (profil aluminiowy)

Siłowniki serii 42

Siłowniki nierdzewne serii 90

Siłowniki nierdzewne serii 92

Minisiłowniki nierdzewne serii 94 i 95

Siłowniki beztłoczyskowe serii 50

Siłowniki serii QC

Siłowniki wahadłowe serii 69

Siłowniki wahadłowe serii 30